Dzisiaj jest 31 marca. Piątek!!!
TGIF! Nick Sinckler & DJ Skrus
12-08-2016 - 13-08-2016, Białystok (The Boulevard)
Dodał: The Boulevard

http://theboulevard.pl/

Thanks God Its Friday!, czyli TGIF. Na piątkowej imprezie spotkamy się ponownie z Nick Sinckler Fan Page oraz Dj Skrusz. Artysta zakochał się w tutejszej publiczności dlatego zaprosiliśmy go ponownie!

https://www.facebook.com/NickSincklerFanPage/?pnref=lhc

Nick Sinckler – świetny amerykański wokalista urodzony w Nowym Jorku. W NYC aktywnie udzielał się jako muzyk sesyjny. Współpracował ze znakomitymi Amerykańskimi artystami reprezentującymi gatunek Soul/R&B. Wśród nich znalazły się takie nazwiska jak Billy Porter, Adam Joseph, Paradise. Artysta poszukujący swojego miejsca na ziemi, po kilkuletniej wędrówce po Europie, w 2007 roku zamieszkał w Polsce. Rodzimej publiczności dał się poznać uczestnicząc w programie Fabryka Gwiazd, gdzie dotarł do finału i zyskał rzeszę Fanów.

WSTĘP: 10 PLN.
Tylko tej nocy przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne oferty:
- Panie wchodzą do The Boulevard zupełnie ZA DARMO przez całą noc!
- Panowie wystarczy, że dodadzą się do wydarzenia na FB i pojawią w The Boulevard do godziny 23:00, a otrzymają DARMOWE WEJŚCIE!

REZERWACJE STOLIKÓW:
Odwiedzasz nas w większym gronie? Organizujesz urodziny, wieczór panieński/kawalerski lub inną uroczystość? Zapraszamy do rezerwacji loży i stolików: 85 652 41 17 / 662 219 211!
Głosów: 0

Opinii: 0
Byli tu: 0


Zdjęcia (0):
brak zdjęć
Filmy (0):
brak filmów
Musisz być zalogowany, aby dodawać opinie.