Dzisiaj jest 28 stycznia. Sobota!!!
Ibiza summer hits - Tom Fores
19-08-2016 - 20-08-2016, Białystok (The Boulevard)
Dodał: The Boulevard

theboulevard.pl

Żeby uczcić lato trzeba to zrobić w spektakularnym stylu! Taki reprezentuje IBIZA! Wspólnie przeniesiemy się na imprezę w stylu letnich hitów prosto z tej imprezowej wyspy. Pomogą nam w tym:
www.bestclock.cn

Tom Forester
https://www.facebook.com/TomForesterOfficial/?fref=ts
oraz
Dj Bart Befunk
https://www.facebook.com/BartBefunk/?fref=ts

Tom Forester i Bart Befunk to młody kolektyw DJeski grający House, Disco, Deep House i Funky House. Mają za sobą wiele wspólnych imprez w Polsce oraz poza nią.
Tom Forester to polski artysta, który rozkręca imprezy już od ponad 10 lat. Do tej pory brał udział w wielu projektach, zajmował pierwsze miejsca w konkursach Dj w stylu elektronicznym oraz muzyki tanecznej. Współpracował z wieloma artystami, eksperymentował, aż dotarł do swojego stylu ? hybrydy tech deep, funky, disco, progressive i techno ? wszystko za pomocą niezawodnych kilku sterowników połączonych ze sobą.
Grał w wielu państwach Europy: Cyprze, Estonii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach i wielu innych. Współpracował z takimi gwiazdami jak Paul van Dyk Carl Cox, Deadmau5, Sander van Doorn, Steve Angello, Tocadisco, David Guetta, Sebastien Leger, Mark Knight, Eric Prydz, Blank & Jones, Martijn Ten Velden.

WSTĘP: 10 PLN.
Tylko tej nocy przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne oferty:
- Panie wchodzą do The Boulevard zupełnie ZA DARMO przez całą noc!
- Panowie wystarczy, że dodadzą się do wydarzenia na FB i pojawią w The Boulevard do godziny 23:00, a otrzymają DARMOWE WEJŚCIE!

REZERWACJE STOLIKÓW:
Odwiedzasz nas w większym gronie? Organizujesz urodziny, wieczór panieński/kawalerski lub inną uroczystość? Zapraszamy do rezerwacji loży i stolików: 85 652 41 17 / 662 219 211!
Głosów: 0

Opinii: 0
Byli tu: 0


Zdjęcia (0):
brak zdjęć
Filmy (0):
brak filmów
Musisz być zalogowany, aby dodawać opinie.