Dzisiaj jest 9 sierpnia. Niedziela.
Wytwórnia


Info o imprezach

Najbliższe imprezy:
- Włodzimierz Nahorny Sextet (3010-06-17)



Dodał: Wytwórnia

Łąkowa 29
90-554 Łódź
Tel.: (42)6318000
E-mail: mateusz@wytwornia.pl
www.wytwornia.pl

W dawnych halach zdjęciowych łódzkiej Wytwórni Filmów Fabularnych działa największy łódzki projekt artystyczny. Klub Wytwórnia to klub muzyczno – festiwalowy, miejsce spotkań koneserów jazzu, miłośników teatru, poszukiwaczy niecodziennych doznań i nowych wrażeń. Klub Wytwórnia to rock, jazz, pop, soul, funky, to muzyka eksperymentalna, kabaret, musical, clubbing, to koncerty, festiwale, pokazy filmowe, to muzyka, sport, sztuka, nauka, kino, to coraz większe możliwości, coraz ciekawsze wydarzenia.



Zakończone imprezy:
- Ukeje (2013-04-20)
- Rap4Life (2013-03-28)
- Samokhin Band (2013-03-23)
- Raz Dwa Trzy i Spitfire (2013-03-22)
- Mela Koteluk (2013-03-16)
- Rogucki "95-2003" (2013-03-11)
- Sojka śpiewa Niemena (2013-03-06)
- Łąki Łan (2012-12-14)
- Hey (2012-12-08)
- Soundedit (2012-10-26)
- Chemia (2012-10-24)
- II Międzynarodowego Festiwalu (2012-10-20)
- Poluzjanci (2012-01-26)
- Edyta Bartosiewicz (2012-01-19)
- Wysocki Maleńczuka (2012-01-15)
- Ania Dąbrowska (2012-01-13)
- Maciej Fortuna Trio (2012-01-05)
- Strachy Na Lachy (2011-12-17)
- The Voice of Poland koncert (2011-12-12)
- The Voice of Poland koncert (2011-12-12)
- Tymon & The Transistors (2011-12-05)
- Coma - promocja nowej płyty! (2011-12-04)
- Barwy Rocka 2011 - Łódzka Scen (2011-12-03)
- Czesław Śpiewa Miłosza (2011-12-02)
- T.LOVE - Światowy Dzień Walki (2011-12-01)
- Muzyka zespołu QUEEN symfonicz (2011-11-30)
- Broadway, róg Północnej (2011-06-02)
- Wesoła wdówka (2011-05-07)
- Wesoła wdówka (2011-05-06)
- Wesoła wdówka (2011-02-24)
- Jubileusz Anny Walczak (2011-02-11)
- Sylwester w Wytwórni (2010-12-31)
- Korpiklaani i Eluveitie (2010-10-09)
- The Cavern Beatles (2010-09-28)
- Marek Raduli Squad (2010-08-12)
- Grzegorz Rogal Jewish Project (2010-08-05)
- Tomasz Szukalski Quartet (2010-07-29)
- HeFi Quartet &Krzesimir Dębski (2010-07-22)
- Porcupine Tree (2010-07-17)
- Grzegorz Nagórski Quartet (2010-07-15)
- Oktawia Kawęcka & Karolak (2010-07-08)
- The Manhattan Transfer (2010-07-01)
- III Letnia Akademia Jazzu (2010-07-01)
- Noc Żywych Bębnów (2010-06-26)
- Leafless Tree (2010-06-24)
- Egzamin Wydziału Jazzu (2010-06-16)
- Podwórko Europa (2010-06-02)
- Kopciuszek (2010-06-01)
- Śpiewnik domowy Jana Kaczmarka (2010-05-31)
- Urszula Dudziak (2010-05-30)
- TUNE, Wild Blues Slivovica (2010-05-29)
- XIII Festiwal Muzyki Filmowej (2010-05-28)
- Marcin Wyrostek (2010-05-23)
- Pustki grają do filmu (2010-05-22)
- David Garfield & Karizma (2010-05-18)
- I Łódzkie Dni Żeglarskie (2010-05-14)
- TSA akustycznie (2010-05-08)
- Czesław Śpiewa (2010-04-29)
- Raz Dwa Trzy (2010-04-26)
- Jerzy Połomski (2010-04-25)
- audiofeels (2010-04-21)
- Audiofeels (2010-04-21)
- Alan Wilder & Paul Kendall (2010-04-20)
- (A)pollonia (2010-04-17)
- Kayah & Royal Quartet (2010-04-08)
- Aga Zaryan (2010-03-31)
- Richard Bona (2010-03-28)
- Coma (2010-03-27)
- O.S.T.R. (2010-03-25)
- Fedra (2010-03-23)
- Kroke (2010-03-10)
- Anita Lipnicka (2010-03-06)
- Kucz Kulka (2010-02-27)
- Feel (2010-02-14)
- Collective Jazz Quartet (2010-02-11)
- GENESIS Klassik (2010-02-06)
- Muzyka Filmowa Pattersona (2009-12-20)
- Harlem Gospel Choir (2009-12-19)
- Irena Santor (2009-12-13)
- Kayah (2009-12-10)
- Sinfonia Varsovia (2009-12-06)
- Dżem (2009-12-01)
- Halama & Dudziński (2009-11-30)
- Renata Przemyk (2009-11-29)
- Kasia Kowalska (2009-11-26)
- Łódzka Fabryka Muzyki ‘0 (2009-11-25)
- Adventure & Music Meeting (2009-11-22)
- Raz Dwa Trzy (2009-11-21)
- RazDwaTrzy - dodatkowy występ (2009-11-21)
- Video Games Live (2009-11-17)
- Maciej Maleńczuk (2009-11-15)
- Gregorian (2009-11-14)
- Normalsi & Totentanz (2009-11-13)
- Globetrotters (2009-11-12)
- Chris Botti w Łodzi (2009-11-09)
- Czesław Śpiewa, Gaba Kulka (2009-11-08)
- Samokhin Band (2009-11-07)
- Eryk Kulm Quintessence (2009-10-29)
- Piasek & Seweryn Krajewski (2009-10-23)
- Festiwal Kobiet "Mirakle& (2009-10-22)
- Riverside (2009-10-17)
- Mitch&Mitch (2009-10-16)
- ESH (2009-10-15)
- Adam Makowicz (2009-10-01)
- Vasti Jackson (2009-09-24)
- Tomasz Mucha Collective (2009-09-17)
- Daniel Lanois (2009-09-12)
- Factory 2, reż. Krystian Lupa (2009-09-07)
- Wieczór kabaretowy (2009-09-05)
- Al Di Meola (2009-08-13)
- Warsztaty z Pilichowskim! (2009-08-06)
- Bobo Stenson Trio (2009-08-06)
- Warsztaty z Elą Zapendowską! (2009-07-30)
- Lora Szafran, Jagodziński Trio (2009-07-30)
- Tomasz Łosowski (2009-07-23)
- Jazz Kamikaze (2009-07-23)
- NOELIA SABOREA - Viva Flamenco (2009-07-18)
- Marek Raduli (2009-07-16)
- Laboratorium (2009-07-16)
- Leszek Cichoński & Mike Greene (2009-07-09)
- Miri Ben-Ari (2009-06-25)
- sound check (2009-06-18)
- Horny Trees (2009-06-14)
- Tomasz Stańko i Andrzej Smolik (2009-06-03)
- Ship of Fools (2009-05-17)
- Grażyna Auguścik (2009-05-14)
- Hammond Evening (2009-05-09)
- Wytwórnia Niemego Kina (2009-05-08)
- Classic Jazz Ensemble (2009-05-07)
- Jazz Big Band Graz (2009-04-24)
- All Sounds Allowed-Polpo Motel (2009-04-22)
- Voo Voo (2009-04-18)
- Depeche Mode Afterparty (2009-02-10)
- Lao Che i Muchy (2009-01-29)
Głosów: 1


Opinii: 0
Członków: 1
Bywa tu: 2
Zdjęcia (0):
brak zdjęć
Filmy (0):
brak filmów
Musisz być zalogowany, aby dodawać opinie.